Supplements Immunity BioTRUST Ageless Immunity: Review Advanced Immune Support Supplement

BioTRUST Ageless Immunity: Review Advanced Immune Support Supplement

BioTRUST Ageless Immunity is an advanced immune support supplement formulated by Dr. Matthew Roberson, MD to optimally strengthen the body's defenses with natural ingredients for real protection.

0

BioTRUST Ageless Immunity, bağışıklığı desteklediğini iddia eden bir besin takviyesidir.

Günlük iki kapsül BioTRUST Yaşlanmayan Bağışıklık alarak vücudunuza sağlıklı bir bağışıklık sistemini desteklemek için ihtiyaç duyduğu çinko, C vitamini ve diğer bileşenleri vermiş olursunuz.

BioTRUST'ın 4'ü 1 arada Yaşlanmayan Bağışıklık formülü hakkında bilmeniz gereken her şeyi bugün incelememizde öğrenin.

[tc]

BioTRUST Yaşlanmayan Bağışıklık Nedir?

BioTRUST Ageless Immunity, BioTRUST.com aracılığıyla çevrimiçi olarak satılan bir bağışıklık desteği takviyesidir. Ek, BioTRUST Gelişmiş Bağışıklık Desteği olarak da etiketlenmiştir.

Adı ne olursa olsun, Yaşlanmayan Bağışıklık, bağışıklık sisteminizi çeşitli şekillerde destekleyen 4'ü 1 arada bir formüldür. Ek, aşağıdakiler dahil olmak üzere bağışıklık sağlığına bağlı dört önemli bileşen içerir:

 • çinko asetat
 • C vitamini
 • Ekinezya purpurea
 • N-asetil-l-sistein

Her gün bu bileşenlerden iki kapsül alırsınız, ardından güçlü bağışıklık desteği avantajlarından yararlanırsınız.

BioTRUST, merkezi Austin, Teksas'ta bulunan bir ek şirkettir. Şirket, çeşitli protein ürünleri, sindirim sağlığı takviyeleri, yaşlanma karşıtı formüller ve daha fazlasını sunmaktadır.

BioTRUST Yaşlanmayan Bağışıklık, 13 yıldır kendi muayenehanesini işleten bir aile doktoru olan Dr. Matthew Roberson adlı bir adam tarafından formüle edilmiştir.

BioTRUST Yaşlanmayan Bağışıklık Nasıl Çalışır?

BioTRUST, Yaşlanmayan Bağışıklık formülünü, bağışıklık sisteminizin etkili olması için birden fazla savunma hattına ihtiyaç duyduğu fikrine dayanarak oluşturdu.

BioTRUST, vücudunuzun bağışıklık sistemini evinizin koruyucu sistemleriyle karşılaştırır. İyi bir evin kapı ve pencerelerinde güçlü kilitler, mülkü çevreleyen uzun bir çit, üst düzey bir alarm sistemi ve diğer güvenlik özelliklerinin yanı sıra güçlü güvenlik görevlileri bulunur. Biri evinize saldırırsa, erişim sağlamak için birden fazla güvenlik katmanını aşması gerekir.

Benzer şekilde, bağışıklık sisteminizin birden fazla savunma katmanı olmalıdır. Bu nedenle BioTRUST, Yaşlanmayan Bağışıklık özelliğine sahip 4'ü 1 arada bir formül kullanır.

BioTRUST Yaşlanmayan Bağışıklık Özellikleri ve Faydaları

BioTRUST, aşağıdaki özelliklerin ve faydaların tanıtımını yapar:

 • Tam bağışıklık savunmasını desteklemek için gerekli dört temel bileşen
 • 60 günlük para iade garantisi
 • Çinko, C vitamini, NAC ve ekinezya kullanarak bağışıklık sisteminizin neredeyse her yönünü destekler
 • GDO'suz
 • GMP sertifikalı bir tesiste yapılmıştır
 • Vücudunuzu istila etmeye çalışan sürekli tehditlere karşı vücudunuzun doğal savunmasını destekler

BioTRUST Yaşlanmayan Bağışıklık satış sayfası, ev güvenliğine birçok kez atıfta bulunur. BioTRUST, bağışıklık sisteminiz eviniz olsaydı, dünyanın en tehlikeli mahallesinde yaşayacağınızı iddia ediyor. Birçoğumuz uygun ev savunmasına (bağışıklık savunması) yatırım yapmadık. BioTRUST, Ageless Immunity ile bunu değiştirmek istiyor.

BioTRUST Yaşlanmayan Bağışıklık Bileşenleri

BioTRUST, formülünde her biri bağışıklığı farklı şekillerde destekleyen dört bağışıklık destekleyici bileşen kullanır.

BioTRUST çinkoyu örneğin kapı ve pencere kilitlerinizle karşılaştırır, C vitamini ise demir bir çittir. Bu bileşenleri kullanarak vücudunuzu etkili bir şekilde kilitleyebilir ve bağışıklık sisteminizi kapsamlı bir şekilde destekleyebilirsiniz.

BioTRUST'a göre Ageless Immunity'deki bileşenlerin tam listesi ve nasıl çalıştıkları:

Çinko Asetat: Kapı ve Pencere Kilitleri

BioTRUST çinko asetatını formülünün “kapı ve pencere kilitleri” olarak tanımlar. Tıpkı evinizin kapı ve pencerelerini kilitlediğiniz gibi çinko ile bağışıklık sisteminize erişimi kilitleyebilirsiniz. Çinko, vücudun bağışıklık tepkilerinin çoğu da dahil olmak üzere yüzlerce metabolik süreçte yer alır. Çinko, vücudunuzu patojenlere karşı koruyan 300 enzimatik reaksiyonun bir bileşenidir. Çinko ayrıca bağışıklık için diğer önemli bileşiklerin yanı sıra güçlü T hücresi lenfositleri, Doğal Öldürücü (NK) hücreler, makrofajlar ve antikor seviyelerinin korunmasına yardımcı olur. BioTRUST, Amerikalıların %30'unun günde önerilen çinko miktarını almadığını ve çinko eksikliğinin zayıf bağışıklıkla bağlantılı olduğunu iddia ediyor.

C Vitamini: Bir Demir Çit

BioTRUST, C vitaminini bağışıklık sisteminiz için bir demir çit olarak tanımlar. C vitamini, bağışıklık sisteminizin birçok yönünü destekler çünkü C vitamini bir dizi bağışıklık sürecinde yer alır. C vitamini, özellikle patojenlere karşı epitel bariyer fonksiyonunu destekler ve örneğin bir antioksidan görevi görerek çevresel ve oksidatif strese karşı korur. Yetişkin Amerikalıların %50'sinden azı önerilen günlük C vitamini dozunu alıyor ve bu da sağlık ve bağışıklığın kötü olduğu anlamına geliyor.

Ekinezya Purpurea: Üst Düzey Bir Alarm

Birçok insan bağışıklık güçlendirici formüller çinko ve ekinezya içerir. Ekinezya, yüzyıllardır bağışıklığı desteklemek için kullanılan bir bitki özüdür. Modern araştırmalar, ekinezyayı beyaz kan hücresi ve NK hücre aktivitesi, lökosit ve granülosit sayıları ve diğer faydalara bağlayan çalışmalarla bağışıklık için ekinezya kullanımını desteklemektedir. Ekinezya ayrıca, bağışıklık hücrelerinizin yabancı istilacılara tepki verme yeteneğini arttırırken makrofaj ve antikor üretimini de teşvik ediyor gibi görünüyor. Ageless Immunity, özellikle Echinacea purpurea adı verilen bir ekinezya versiyonunu kullanır. Bu sürüm Kuzey Amerika'ya özgüdür ve Echinacea pallida ve Echinacea angustifolia gibi diğer ekinezya sürümlerinden daha fazla bilimsel kanıtla desteklenir.

N-Asetil-L-Sistein (NAC): Silahlı Güvenlik Görevlileri

BioTRUST, NAC'yi bağışıklık sisteminizin “büyük, güçlü, silahlı güvenlik görevlileri” olarak tanımlar. NAC, antioksidanlar kullanarak vücudunuzdaki serbest radikalleri hedefler. BioTRUST, NAC'yi vücudunuzdan iyi ve kötü bileşenleri ayıran silahlı bir güvenlik görevlisi veya fedai ile karşılaştırarak “en güçlü antioksidanlardan biri” olarak tanımlar. Araştırmalar, NAC'nin karaciğer detoksifikasyonunu, solunum sağlığını ve diğer faydaları destekleyerek vücudunuza başka şekillerde yardımcı olabileceğini gösteriyor.

BioTRUST Yaşlanmayan Bağışıklık İçin Bilimsel Kanıt

BioTRUST, Ageless Immunity üzerinde klinik deneyler yürütmedi ve Ageless Immunity'nin bağışıklığı desteklediğini doğrulamak için hakemli dergilerde araştırma yayınlamadı.

Bununla birlikte, şirket, Yaşlanmayan Bağışıklık içindeki bireysel bileşenler üzerine yapılan çalışmalara bağlantı veriyor ve yüzlerce çalışma, C vitamini, ekinezya, çinko ve NAC gibi bileşenleri güçlü bağışıklık artırıcı sonuçlara bağladı.

2008'de araştırmacılar çinko hakkındaki kanıtları gözden geçirdiler ve çinko takviyesi ile bağışıklık sistemi işlevi arasında anlamlı bir bağlantı buldular . Spesifik olarak, araştırmacılar çinko eksikliği olan hastaların ciddi bağışıklık sistemi işlev bozukluklarına sahip olduğunu buldular.

Aslında, ciddi düzeyde düşük çinko seviyelerine sahip çocuklar, 25 yaşına geldiklerinde çoğu kez birden fazla enfeksiyondan öldüler. Araştırmacılar çinkonun hem genç hem de yaşlı hastalarda tümör nekroz faktörü (TNF), oksidatif stres ve inflamatuar sitokin üretimi dahil olmak üzere bağışıklık fonksiyonunun çoklu biyobelirteçleriyle bağlantılı olduğunu buldu.

C vitamini , birçok çalışmada benzer şekilde etkileyici sonuçlarla desteklenmektedir. Nutrients'te yayınlanan bu 2017 çalışmasının açıkladığı gibi, C vitamini birçok vücut fonksiyonuyla bağlantılı insanlar için gerekli bir mikro besindir. C vitamininin, her ikisi de bağışıklık sisteminizde çok önemli bir rol oynayan B ve T hücresi üretimi üzerinde açık bir etkisi var gibi görünüyor.

Çinko eksikliği gibi, C vitamini eksikliği de bağışıklık sorunları ve diğer sağlık sorunları ile bağlantılıdır. Çinko eksikliğiniz varsa, bağışıklık ve genel sağlıkla ilgili birden fazla sorununuz olabilir – hatta iskorbüt hastalığınız olabilir.

Ekinezya yüzyıllardır bağışıklığa yardımcı olmak için kullanılmıştır, ancak son araştırmalar ekinezya'nın belirli faydalarını doğrulamıştır . Bu 2015 çalışmasında , örneğin, araştırmacılar ekinezya'nın soğuk algınlığını önleyebileceğini ve tedavi edebileceğini buldu. Araştırmacılar, mevcut kanıtları gözden geçirdi ve 4.631 katılımcıyı içeren 24 çift kör çalışmayı analiz etti. Bu araştırma dağını analiz ettikten sonra, araştırmacılar, fark önemli olmasa da, soğuk algınlığı tedavisinde ekinezya kullanmanın küçük bir faydası olabileceği sonucuna vardılar.

Bugün çevrimiçi olarak satılan birçok bağışıklık güçlendiricide çinko, C vitamini ve ekinezya bulabilirsiniz. Bununla birlikte, n-asetil-l-sistein (NAC) , Yaşlanmayan Bağışıklıkta daha benzersiz bir bileşendir.

Bu 2014 çalışmasında , araştırmacılar, kritik durumdaki 44 hastaya yüksek dozda NAC verdiler ve ardından bağışıklığın etkilerini ölçtüler. Araştırmacılar, daha yüksek NAC dozunun hasta sonuçlarını iyileştirmediğini buldu. Aslında, NAC aslında iltihaplanma riskini artırdı ve kandaki daha yüksek kreatinin seviyeleri ile ilişkilendirildi.

Karışık kanıtlara rağmen, bazı doktorlar NAC'yi reçeteli bir ilaç olarak reçete etmektedir. Ek formda da bulabilirsiniz. WebMD'nin açıkladığı gibi , NAC vücudunuz tarafından antioksidanlar oluşturmak için kullanılır ve antioksidanların bağışıklık sağlığı üzerinde kanıtlanmış etkileri vardır.

Sonuç olarak, BioTRUST'ın Yaşlanmayan Bağışıklığı, güçlü dozlarda C vitamini, çinko, ekinezya ve NAC dahil olmak üzere birçok bilimsel çalışmayla desteklenen bileşenler içerir. Şişe başına 24 doların altında olan ek, diğer popüler bağışıklık sistemi takviyelerine kıyasla rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılır.

Yaşlanmayan Bağışıklık Fiyatlandırması

Yaşlanmayan Bağışıklık, BioTRUST.com aracılığıyla şişe başına 24 ABD Doları olarak fiyatlandırılır, ancak aynı anda birden fazla birim sipariş edildiğinde fiyat şişe başına 14 ABD Doları veya 19 ABD Doları'na kadar düşer. Fiyatlandırmanın nasıl bozulduğu aşağıda açıklanmıştır:

1 Şişe: 24 $ + 6,95 $ Nakliye

3 Şişe: 57 $ + 6,95 $ Nakliye

6 Şişe: 84 $ + 6,95 $ Nakliye

Yakın zamanda yapılan bir promosyonun parçası olarak, tüm Yaşlanmayan Bağışıklık satın alımları, Bağışıklık Sisteminizi Güçlendiren En İyi 11 Gıda adlı ücretsiz bir e-Kitap ve ücretsiz koçluk ile birlikte gelir.

Yinelenen siparişler için kaydolursanız, tüm siparişlerde kargo ücretsizdir.

Yaşlanmayan Bağışıklık Geri Ödeme Politikası

Ageless Immunity, BioTRUST tarafından satılan diğer tüm ürünlere benzer şekilde 60 günlük geri ödeme politikasıyla birlikte gelir.

Hiçbir soru sorulmadan 60 gün içinde tam bir geri ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Geri ödeme işlemini tamamlamak için şişelerinizi – boş olsalar bile – iade etmeniz yeterlidir.

BioTRUST Hakkında

BioTRUST, Austin, Teksas merkezli bir besin takviyesi şirketidir. Şirket, diğerleri arasında Ageless Multi-Collagen Protein Powder, Ageless Body ve Keto Elevate gibi takviyeler ile tanınır. Yaşlanmayan Bağışıklık, şirketin birinci sınıf bağışıklık desteği formülüdür.

BioTRUST, 2011 yılında Joel Marion ve Josh Bezoni tarafından kuruldu.

BioTRUST ile aşağıdaki yollarla iletişime geçebilirsiniz:

 • E-posta: support@biotrust.com
 • Telefon (ABD ve Kanada): 1-800-766-5086
 • Telefon (Uluslararası): 1-512-721-0026

Son söz

BioTRUST'ın Yaşlanmayan Bağışıklığı, önde gelen dört bağışıklık güçlendirici bileşeni tek bir uygun formülde birleştiren bir bağışıklık destek takviyesidir. Ek, tümü bağışıklıkla çeşitli şekillerde bağlantılı olan güçlü dozlarda çinko, C vitamini, NAC ve ekinezya içerir.

BioTRUST'ın Yaşlanmayan Bağışıklığı ve formülün nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün BioTRUST.com'da çevrimiçi olarak ziyaret edin.

hqporned

Exit mobile version